Kontakt

 

 

 


Natura Rzeczy

Ołbińska 28

50-237 Wrocław 

509304467 

e-mail: kontakt.naturarzeczy@gmail.com

 

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 

 

 

 

PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH : 

Informujemy, że w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO) posiadanie konta w bazie sklep Natura Rzeczy , powoduje, że będziesz otrzymywać informację o kolejnych warsztatach, promocjach tworzonych przez Naturę Rzeczy.

Administratorem Twoich danych jest firma Biuro Podatkowe Renata Górska -Bąkowicz i Zbigniew Bąkowicz z siedzibą w Kamieńsku , przy ulicy Wieluńskiej 57 , o numerze NIP : 772 223 41 13. Możesz skontaktować się z Administratorem listownie na adres Administratora lub za pośrednictwem poczty e-mail na adres: renata.gorska-bakowicz@xl.wp.pl .

Prosimy pamiętać, że dokładamy wszelkich starań, aby zadbać o bezpieczeństwo państwa danych. Jeżeli nie chce Pani/Pan otrzymywać od nas wiadomości, prosimy o taką informację na adres e- mail: kontakt.naturarzeczy@gmail.com lub pocztą tradycyjną na adres: Jakub Sobota Natura Rzeczy, Jagiellończyka 24 , 52-239 Wrocław, z dopiskiem „RODO: Dane Osobowe”.

W każdym momencie może też Pani/Pan zgłosić sprzeciw wobec przetwarzania Pani/Pana danych. Wystarczy wysłać e-mail na adres: kontakt.naturarzeczy@gmail.com

Dane osobowe, w szczególności: imię, nazwisko, adres zamieszkania, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, login, a także adres IP komputera, z którego złożono Zamówienie lub zarejestrowano Konto, będą przetwarzane w celu: a) realizacji przepisów prawa, b) utworzenia Konta, realizacji Zamówień, świadczenia usługi Newslettera, rozpatrywania składanych reklamacji oraz zwrotu świadczeń w przypadku odstąpienia od umowy. Przetwarzanie danych osobowych Użytkownika w celach marketingowych wymaga odrębnej zgody, na potrzeby Newslettera oraz przesyłanie ofert handlowych na wskazany adres mailowy.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na przetwarzanie danych osobowych oznaczonych, jako obligatoryjne, może uniemożliwić wykonywanie usług przez Usługodawcę lub Sprzedawcę, w tym realizację Zamówienia albo prowadzenia Konta Użytkownika. Zgody te mogą być w każdej chwili cofnięte, poprzez wysłanie takiego żądania na adres e-mail lub miejscowy Usługodawcy lub Sprzedawcy podany na wstępie.

Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych w przypadku, o którym mowa w ust. 3 lit. a, jest ustawowe upoważnienie do przetwarzania danych niezbędnych w celu działania zgodnego z prawem, natomiast w przypadku, o którym mowa w ust. 2 pkt. b, jest to umowne upoważnienie do przetwarzania danych osobowych w razie, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych albo odbiorców danych oraz zgoda Usługobiorcy.

Dane udostępniane są jedynie w celu realizacji usług i umowy (w tym Sprzedawcy, firmie księgowej lub firmie kurierskiej). Podmiot przetwarzający dane osobowe Klientów, w oparciu o Umowę powierzenia będzie przetwarza od wejścia w życie RODO dane osobowe Klientów, za pośrednictwem innego podmiotu, wyłącznie na podstawie uprzedniej, zgody Sprzedawcy.

 

BLOG
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl